O nas

Ania i piotrek - wasi fotografowie

Image

Kim jesteśmy?

Kilka słów o nas

Nazywamy się Ania i Piotr. Uwieczniamy śluby fotograficznie i filmowo jako duet 55studio. Jesteśmy parą nie tylko zawodowo, ale również prywatnie.

Fotografia ślubna jest dla nas wielką pasją i czerpiemy z niej wiele radości. Olbrzymią frajdę sprawia nam widok par które przeglądając swoje zdjęcia uśmiechają się szeroko i wzruszają. Dzięki takim momentom wierzymy w to, że zdjęcia mają magiczną moc. W roku 2014 sami stanęliśmy przed wyborem fotografa na nasz ślub. Wiemy że wybór nie jest najłatwiejszy. Obejrzenie portfolio często to za mało, dlatego zawsze jesteśmy gotowi spotkać się z Wami, by pokazać pełne reportaże i opowiedzieć o tym jak pracujemy. W dniu ślubu staramy się być niewidzialni, aby Para Młoda czuła się swobodnie i komfortowo. Chcemy przekazać Wam takie zdjęcia i filmy, do których będziecie z przyjemnością wracać po latach i z dumą pokazywać rodzinie i znajomym. Rozumiemy, jak wielkim zaufaniem obdarowują nas klienci, którzy powierzają nam wykonania fotografii i filmu z jednego z najważniejszych dni w ich życiu. Zawsze pracujemy na 110 % naszych możliwości aby sprostać wymaganiom klientów.

Fotografujemy wszędzie – w dużych miastach, małych miasteczkach i wioskach, w katedrach i malutkich drewnianych kościółkach. Przyjęcia w salach weselnych, dworkach i pałacach. Wszędzie gdzie są ludzie i śluby. Obecnie mieszkamy w Warszawie stąd też często pracujemy w województwie mazowieckim ale sesję ślubną lub ślub możemy zrealizować z radością w każdym miejscu na świecie. Miasta które najczęściej odwiedzamy to Warszawa, Kraków, Lublin, Radom, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Pruszków, Wołomin, Marki, Otwock, Józefów.

Będzie nam bardzo miło jeśli to nam przypadnie zaszczyt udokumentowania Waszego ślubu.
 
Tu znajdziecie nasze zdjęcia slubne .
Tu znajdziecie nasze teledyski slubne.
Dołączcie do nas na facebook’u.

Pozdrawiamy ciepło
Ania i Piotr

Kontakt
Image